Kanały sprzedaży

Arvato obsługuje różne kanały sprzedaży, aby dostarczać towary z magazynów zarówno: szpitali, hurtowni, aptek, lekarzy, laboratoriów, jak i pacjentów. Zapewniamy optymalne wsparcie dla wielokanałowej sprzedaży naszych klientów. Gwarantujemy optymalizację procesów i zapasów, transparentność operacji oraz redukację kosztów.

Usługi dla przemysłu farmaceutycznego

 

Arvato zapewnia magazyny dla producentów środków farmaceutycznych oraz technologii medycznych. Producenci korzystają z naszej wiedzy branżowej. Mogą magazynować u nas swój towar, który następnie transportowany jest do hurtowni. Wszystkie działania spełniają wymagania Good Distribution Practice (GDP) = Dobrych Praktyk Dystrybucji. Dzięki temu, możemy zagwarantować kontrolę, na każdym etapie łańcucha dostaw gwarantując przy tym wysoką jakość usług.

Bezpośrednio do szpitali / aptek

 

Zapewnienie bezpiecznego łańcucha dostaw jest teraz ważniejsze niż kiedykolwiek. Pozwala to przeciwdziałać dostarczaniu leków z nielegalnych źródeł oraz zapewnić wysoką jakość obsługi produktów farmaceutycznych, jak m.in. dostosowania odpowiednich przedziałów temperaturowych. Bezpośrednia obsługa towaru z magazynu do klientów (w tym aptek i szpitali) to wyższy poziom bezpieczeństwa łańcucha dostaw. Bezpośrednie kanały dystrybucji wiążą się ze złożonością procesów logistycznych, którym wiele firm nie jest w stanie sprostać. W naszej firmie realizujemy usługę order-to-cash, czyli wszystkie procesy logistyczne, aż do fakturowania i raportowania.

Apteki, placówki medyczne oraz pacjenci korzystają z produktów o nieskazitelnej jakości, dzięki wykorzystaniu bezpiecznego łańcucha dostaw, bez wykorzystania firm pośredniczących. Niezbędny poziom przejrzystości zagwarantowany jest poprzez dostarczanie odpowiednich raportów, dzięki zastosowaniu odpowiedniej infrastruktury IT.

Bezpośrednio do pacjenta

 

Nasi eksperci służą międzybranżową wiedzą informatyczna w kwestii systemów sklepów internetowych, ich tworzenia i integracji. Nasze ogólnoeuropejskie rozwiązania logistyczne i dystrybucyjne czynią z nas optymalnego partnera w zakresie łańcucha dostaw, od zarządzania zamówieniami, poprzez zarządzanie finansami po dostawę do klienta końcowego. Specjalnie wyszkoleni i wielojęzyczni pracownicy obsługi klienta zapewniają Tobie i Twoim klientom dodatkową wartość dodaną.

Benefity
  • Ochrona przed sfałszowaniem: dostawa bezpośrednia bez sprzedaży hurtowej i ponownego importu
  • Zgodność z GDP: Wszystkie procesy (łącznie z wysyłką) zgodne z rygorystycznymi wymaganiami
  • Przejrzystość: raportowanie w oparciu o zintegrowaną infrastrukturę IT