Tech

Dostarczamy rozwiązania dla globalnego łańcucha dostaw

Jednostka biznesowa Arvato Supply Chain Solutions „Hightech & Entertainment” oferuje rozwiązania dla branży High-Tech oraz elektronik użytkowej. Zatrudniamy 2000 specjalistów w centrach logistycznych w ponad 85 lokalizacjach w 20 krajach w Europie, Azji i Stanach Zjednoczonych.

Żeby uzyskać więcej informacji odpowiedź stronę naszego partner blue chip i start-up. Nasze doświadczenie pozwalam nam na współpracę ze specyficznymi branżami. Bazując na kompleksowym pakiecie modułów SAP, a w naszym portfolio można znaleźć zarówno gotowe rozwiązania, jak i te „szyte na miarę” – dostosowane do potrzeb klientów w różnych sektorach przemysłu.

Od dziesięcioleci naszą domeną jest oferowanie rozwiązań i usług, które przekraczają wymagania naszych klientów, jednocześnie dając im ogromną wartość dodaną do ich łańcucha dostaw.

Arvato Supply Chain Solutions | Poland

Dział sprzedaży

> 500.000 m²

powierzchni magazynowej

2.500

ekspertów

> 510 milionów

przesyłek

Nasi klienci

Współpracując z nami możesz skorzystać z naszego wieloletniego doświadczenie w branży elektroniki. Nasi eksperci zapewniają doskonałość operacyjną, a tym samym wartość dodaną Twojego biznesu. Obsługujemy wiele światowych i znanych marek high-tech. 

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji na temat naszych usług.

Kanały dystrybucji na całym świecie

Zapewniamy lokalizacje strategiczne do obsługi światowego łańcucha dostaw. Nasza globalna sieć jest w stanie dynamicznie reagować na rosnące wymagania rynku i zmieniające się potrzeby konsumentów - rozumiemy wyzwania rynku międzynarodowego. Nasze rozwiązania oferujemy 20 krajach, gdzie wdrażamy procesy biznesowe, dostosowane do indywidulanych potrzeb naszych klientów.

Jesteśmy zaufanym partnerem biznesowym

Dzięki naszemu doświadczeniu, elastyczności oraz kompleksowym usługą logistyczym, możemy pomóc zbudować przewagę konkurencyjną Twojej firmie.

  • Wykorzystaj nasze startegiczne lokalizacje - na całym świecie
  • Skorzystaj z naszego globalnego podejścia i szerokiej wiedzy branżowej
  • Wybierz nasze najlepsze usługi i rozwiązania

Kontakt

Masz pytania?

Arvato Supply Chain Solutions | Poland

Dział sprzedaży