Telekomunikacja

Kompleksowe rozwiązania łańcucha dostaw

Inteligentne zarządzanie łańcuchem dostaw

23.000.000.000 podłączonych urządzeń

Produkty codziennego użytku coraz częściej są podłączone do Internetu. W dzisiejszym świecie technologia telekomunikacyjna jest wszechobecna. Ten stale rozwijający się ekosystem, czy to smartfonów czy Internet-rzeczy ma własne wyzwania i możliwości.

Od ponad 25 lat pomagamy naszym partnerom być pionierami w sektorze telekomunikacji oraz internet of things.

Umożliwiamy naszym partnerom skupienie się na swoim core biznesie zapewniając zintegrowaną logistykę obejmującą magazynowanie, realizację zleceń, zarządzanie zwrotami, transport oraz digital commerce.

Zarażamy pasją. Skupiamy się na ludziach, innowacjach i międzynarodowości.

Ludzie

Wierzymy, że ludzie są najważniejszym elementem każdego partnerstwa biznesowego. Nasze biznesowe podejście do zarządzania kontami klientów stanowi filozofię naszej działalności, ponieważ nasi partnerzy otrzymując dedykowane systemy managarów kont stając się częscią stale rozwijającego się Arvato.

Innowacyjność & Elastyczność

Działając w jednej z najszybciej rozwijających się branż na świecie, nasze podejści do partnerstwa koncentruje się na proaktywnej innowacji i ciągłemu doskonaleniu. 

Czy to wprowadzamy nowe produkty na rynek, czy przekształcamy istniejący biznesu, po prostu to robimy.

Lubimy tworzyć zasady i opracowywać nowe rozwiązania dla nowych gałęzi przemysłu, produktów i rynków. Aby to osiągnąć korzystamy z bogactwa międzynarodowej wiedzy branżowej, łącząć procesy i technologie z różnych obszarów "wszechświata" Arvato.

Międzynarodomość

Posiadając 1,8 mln m2 powierzchni magazynowej na całym świecie możemy zapewnić Wam sprzedaż produktów na nowych rynkach otwierając nowe kanały sprzedaży dla nowych segmentów klientów.

 

> 100.000 m2

powierzchni dedykowanej Telco

> 100.000

wysyłanych paczek dziennie

> 80 milionów

obsłużonych klientów

Wybrani klienci z branży Telco:

Niższe koszty, elastyczność, większa satysfakcja klienta

One Day Dock-to-Stock

Zrównoważone, przejrzyste i szybkie dostawy

Innowacje techniczne

Ciągłe inwestycje w technologię i automatyzację

Zwinność

Gotowość do inwestowania, przystosowanie do rynku i szybkość działania

Globalna dystrybucja

Zapewniamy lokalizacje strategiczne do obsługi światowego łańcucha dostaw. Nasza globalna sieć jest w stanie dynamicznie reagować na rosnące wymagania rynku i zmieniające się potrzeby konsumentów - rozumiemy wyzwania rynku międzynarodowego.

Masz pytania?

Arvato Supply Chain Solutions | Poland

Dział sprzedaży