Architektura IT

Zrównoważona struktura IT podstawą skutecznej organizacji

Transformacja cyfrowa wiąże się w wielu firmach z trudnościami w dostosowaniu procesów biznesowych w całym łańcuchu wartości, od najniższych szczebli aż po najwyższe. Sztuczna inteligencja (AI), uczenie maszynowe czy systemy uczące się (machine learning), rozwiązania chmurowe czy robotyka — bez względu na wyzwania technologiczne Arvato SCM Solutions to zaufany partner, który pomoże Ci w opracowaniu zrównoważonej architektury IT.

Planujemy i projektujemy architekturę IT w oparciu o istniejące procesy i przepływy, a wiedza branżowa i wieloletnie doświadczenie pozwalają nam określać i wykorzystać potencjał optymalizacji. Oprócz analizy stanu  faktycznego procesów (target-actual analysis) i stanu docelowego oraz integracji nowych rozwiązań z istniejącą architekturą IT, nasze usługi obejmują również przekształcanie istniejących struktur. Nasz cele jest jeden: bardziej wydajne i skalowalne rozwiązania dla e-commerce oraz modele łańcucha dostaw odpowiadające dokładnie Twojemu modelowi biznesowemu.

Podczas wdrożenia kładziemy nacisk na właściwą architekturę, umożliwiającą szybkie reagowanie na zmieniające się parametry. Dzięki temu możemy zaoferować naszym klientom wysoką elastyczność. Bezustannie analizujemy trendy na rynku nowych technologii i sprawdzamy, jak można je zintegrować z rozwiązaniami naszych klientów, aby zapewnić im korzyści ekonomiczne i zrównoważoną transformację ich modelu biznesowego. . Inteligentnie zintegrowana i elastyczna architektura jest niezbędna, aby osiągnąć sukces komercyjny.

Nasze rozwiązania:

  • Projektowanie infrastruktury IT w ścisłej współpracy z klientami i partnerami
  • Opracowywanie i wdrażanie rozwiązań
  • Transformacja istniejących rozwiązań i struktur
  • Porównanie stanu docelowego ze stanem faktycznym oraz ocena nowych trendów i technologii

Branże strategiczne

Masz pytania?

Arvato Supply Chain Solutions | Poland

Dział sprzedaży