Agnieszka

Arvato Supply Chain Solutions w Polsce jest moim trzecim pracodawcą, jestem związana z organizacją już ponad 12 lat.

Rozpoczęłam pracę na stanowisku Specjalisty ds. Windykacyjno-Księgowych i zajmowałam się rozliczeniami jednego z klientów, dla których Arvato prowadziło obsługę programu lojalnościowego. W miarę upływu lat podejmowałam się kolejnych wyzwań stawianych przede mną przez przełożonych. Były to zadania wymagające dużej samodzielności jak raportowanie w zakresie obrotów ze spółkami powiązanymi, obsługa księgowa spółek powiązanych z Arvato, a także prowadzenie Księgowości Biura Zarządu Arvato. Różnorodność obowiązków oraz możliwość doskonalenia umiejętności na szkoleniach zewnętrznych i wewnętrznych, dedykowanych dla Działu Księgowości, rozwinęły moje kompetencje zawodowe.

Od sierpnia 2019 r. pełnię funkcję Kierownika Działu Księgowości. Zaufanie przełożonych i ciągłe wsparcie pozwalają mi odnaleźć się w nowej roli i ciągle rozwijać. Program Lead to Engage, w którym biorę udział, dedykowany leaderom i managerom to idealny trening na start. Wymiana doświadczeń i bogaty program szkoleniowy rozwijają moje umiejętności zarządcze i uczą budować zmotywowany zespół księgowy potrafiący skutecznie osiągać wyznaczone cele.

Biorę również udział w różnych projektach Arvato SCS mających na celu usprawnienie działania organizacji. Z przyjemnością obserwuję interdyscyplinarne zespoły, których członkowie są wobec siebie otwarci i chętnie dzielą się swoją wiedzą i umiejętnościami. Rozwój Arvato SCS spoczywa w rękach kompetentnych ludzi!

Agnieszka, Kierownik Działu Księgowości, w Arvato od września 2008 roku

Zostań członkiem naszego zespołu

 

Jesteś zainteresowany karierą w naszej firmie?

Znajdź ofertę pracy podobnie jak Agnieszka i aplikuj bezpośrednio do nas!

Zobacz nasze oferty pracy