Jolanta

Arvato Supply Chain Solutions w Polsce to moje pierwsze miejsce pracy po studiach. Aplikowanie na stanowisko Asystenta ds. Szkoleń zachęciło mnie możliwością pracy z ludźmi z różnych stron Polski i zagranicy oraz różnorodność zadań: od przygotowania sali na szkolenia, przez kontakt z uczestnikami, redagowanie newslettera, po administrowanie HRowym systemem IT. Nie zawiodłam się!

Codziennie czekają na mnie ciekawe wyzwania, nowe projekty lub wprowadzanie ulepszeń w dotychczasowych procesach. Każdego dnia kontaktuję się z Pracownikami Arvato – doradzam im w sprawach związanych ze szkoleniami lub oni pomagają mi, gdy nie wiem jak rozwiązać jakąś kwestię. Wspaniali ludzie to ogromna siła!

Jako osoba dopiero zaczynająca swoją karierę zawodową, cenię sobie w Arvato możliwość  codziennego uczenia się od ekspertów oraz korzystania z szerokiej oferty szkoleniowej. Dodatkowo, już kilka tygodni po rozpoczęciu pracy zakwalifikowałam się do „Udacity Tech Scholarship Program” –programu stypendialnego koncernu Bertelsmann – na ścieżkę Data Analyst. Dzięki temu zdobyłam nową wiedzę i umiejętności zupełnie różne od tego, czym zajmowałam się dotychczas.

Jolanta, Asystent ds. Szkoleń, Zespół Rozwoju Organizacji i Szkoleń, w Arvato od września 2019 roku.

Zostań członkiem naszego zespołu

 

Jesteś zainteresowany karierą w naszej firmie?

Znajdź ofertę pracy podobnie jak Jola i aplikuj bezpośrednio do nas!

Zobacz nasze oferty pracy