KrzysztofT

Do  zespołu Arvato Supply Chain Solutions w Polsce dołączyłem jako Operator Maszyn w grudniu 1994 roku. Ponieważ w firmie pracuję już od 26 lat, to moja ścieżka zawodowa była bardzo interesująca. Całkiem niedługo po zatrudnieniu, mój przełożony na tyle docenił moją pracę, że zostałem awansowany na stanowisko Zastępcy Kierownika Lettershopu w centrum dystrybucyjnym w Plewiskach, a chwilę później objąłem stanowisko Kierownika. W tym czasie zarządzałem z pomocą mojego zespołu projektem wysyłkowym , dlatego też po 5 latach objąłem stanowisko Kierownika Wysyłki Wydawnictw. 


Czas płynął, a moje zainteresowania związane z jakością oraz to, że firma podnosiła poprzeczkę jakości usług logistycznych, wdrażając certyfikaty ISO, sprawiły, że ten temat stał się bardzo bliski mojemu sercu. Organizacja szkoleń, audyty, wdrażanie norm i standardów doprowadziły mnie do nowego stanowiska, Pełnomocnika Dyrektora ds. Zarządzania Jakością ISO, które piastowałem przez blisko 18 lat równocześnie kierując Działem wysyłki Wydawnictw oraz zarządzając Transportem kurierskim.


Ciągła perspektywa rozwoju (nie pamiętam dnia, w którym się nudziłem :-)) i świadomość, że uczestniczę w budowaniu Arvato SCS, sprawia, że mam poczucie wpływu na kształt i sukces firmy. To bardzo budujące i motywujące. 
Obecnie, jako Inżynier Jakości i Koordynator Bezpieczeństwa Informacji, bardzo cenię sobie stabilizację i poczucie bezpieczeństwa zatrudnienia, które z mojej perspektywy w dojrzałym wieku, jest ważne. Pozytywna Energia świetnego zespół oraz współpraca na wysokim poziomie dopełniają pozytywnego obrazu mojej ścieżki zawodowej w Arvato SCS w Polsce. 
Arvato to miejsce na dłużej.
 

Krzysztof, Inżynier Jakości, w Arvato od grudnia 1994 roku

Zostań członkiem naszego zespołu

 

Jesteś zainteresowany karierą w naszej firmie?

Znajdź ofertę pracy podobnie jak Krzysztof i aplikuj bezpośrednio do nas!

Zobacz nasze oferty pracy