Michał

Zaczynając pracę w nowym miejscu zawsze pojawia się lekki stres przed nowym środowiskiem, ludźmi i krępującą ciszą przy kawie przez pierwsze dwa tygodnie. Nie mogę tego powiedzieć o moich pierwszych dniach w Arvato Supply Chain Solutions w Polsce.
Moi nowi koledzy szybko przełamali bariery już samym powitaniem, które na długo zapada w pamięć, ale nie będę zdradzał szczegółów, bo być może niebawem dołączysz do naszego zespołu i to samo czeka na Ciebie.

Pierwsze dni mojej pracy minęły mi na licznych szkoleniach oraz wspieraniu kolegów w rozmaitych projektach, które pozwoliły mi poznać firmę i nauczyć się nowych technologii, które wykorzystujemy na co dzień.
Od sierpnia 2019 roku pracuję przy międzynarodowym projekcie dla kilku naszych klientów i zajmuję się wdrażaniem nowych funkcjonalności.

To, co najbardziej cenię w pracy w Arvato, to ludzie, z którymi pracuję każdego dnia. Kiedy mam problem z jakimś zadaniem, zawsze znajdzie się ktoś, do kogo mogę podejść lub zadzwonić i z reguły po chwili wspólnie znajdujemy rozwiązanie. Mamy również czas, żeby porozmawiać o innych tematach, ponieważ każda osoba ma jakąś pasję, którą rozwija po pracy.
Można powiedzieć, że jak na „ludzi z IT” jesteśmy całkiem otwarci. Lubimy gdzieś razem wyjść, a jeśli warunki na to nie pozwalają, to organizujemy spotkania na Teamsach.

Michał, Junior. Net Developer, Dział Programowania, w Arvato od czerwca 2019 roku