Romana

Do zespołu Arvato Supply Chain Solutions w Polsce dołączyłam jako Asystentka Działu Zakupów we wrześniu 2019 r. Była to dla mnie kontynuacja mojej drogi zawodowej, ponieważ już wcześniej, przez półtora roku, pracowałam na podobnym stanowisku, ale w branży produkcji spożywczej.

Już od pierwszego dnia byłam pozytywnie zaskoczona otwartością zespołu oraz faktem, że każda mijana osoba na korytarzu wita mnie uśmiechem. Przed rozpoczęciem pracy najbardziej zależało mi na rozwijaniu nowych umiejętności z obszaru działalności Działu Zakupów i nie zawiodłam się. Przez ostatni rok miałam możliwość poznać wydzielone w dziale kategorie zakupowe, realizować zamówienia GSM dla Pracowników z całej firmy oraz lepiej poznać zagadnienia związane z najmem nowych powierzchni magazynowych i biurowych dla Arvato.

Kilka tygodni temu wzięłam udział w szkoleniu, które poruszało kwestię asertywności, a już w przyszłym roku będę mieć możliwość wzięcia udziału w szkoleniu dotyczącym negocjacji. Podoba mi się to, że oferta szkoleniowa pozwala rozwijać nie tylko umiejętności związane bezpośrednio z wykonywana pracą, ale także w zakresie rozwoju osobistego Pracownika.

Praca w Arvato przynosi wiele wyzwań każdego dnia, co uważam za bardzo pozytywny aspekt, szczególnie w dzisiejszym świecie, kiedy na każdym kroku kładzie się nacisk na rozwój i poszerzanie kompetencji. Od stycznia 2021 kontynuuję pracę już na stanowisku Specjalisty ds. Zakupów.

Romana Gałkowska, Specjalista ds. Zakupów

Zostań członkiem naszego zespołu

 

Jesteś zainteresowany karierą w naszej firmie?

Znajdź ofertę pracy podobnie jak Romana i aplikuj bezpośrednio do nas!

Zobacz nasze oferty pracy