Katarzyna

Kiedy prawie 12 lat temu, w czerwcu 2009 r., aplikowałam do Arvato na stanowisko recepcjonistki w magazynie w Plewiskach nie przypuszczałam, że czasowe zastępstwo zamieni się w długoterminową przygodę z logistyką. Wygrana rekrutacja do Działu Obsługi Klienta w październiku 2009 r. rozpoczęła moją podróż do miejsca, w którym jestem dzisiaj – zawodowo, ale także prywatnie.

Za mną ponad dekada doświadczeń, wyzwań, zwycięstw, ale także lekcji, które umożliwiły mi osiąganie kolejnych stanowisk w Dziale Obsługi Klienta, budowanie swojej marki osobistej i sieci kontaktów w przestrzeni globalnej Arvato Supply Chain Solutions, i co dla mnie równie istotne, także rozwijanie siebie jako człowieka. Na każdym etapie otrzymywałam ogrom wsparcia przełożonych, kolegów, współpracowników, bo właśnie to jest siła Arvato SCS – zespół!

Przez wiele lat byłam Opiekunem Klientów z branży wydawniczej, bankowej (programy lojalnościowe), koordynowałam projekt cross-owy dla klienta z branży motoryzacyjnej (call-center/lettershop/logistyka), wdrażałam także pierwszy w Arvato SCS projekt e-commerce z branży fashion.

Od sierpnia 2014 roku w centrum mojej uwagi jest głównie projekt z branży elektroniki użytkowej (High-Tech)j w zakresie obsługi kanału B2B, a także wdrożenia usług dla obszaru B2C. Kiedy pojawia się propozycja prowadzenia projektu lub optymalizowania procesów, czy prośba o wsparcie operacyjne dla innych klientów, to również chętnie się angażuję, bo lubię, kiedy się dzieje! I właśnie dlatego nie mogę się doczekać tego, co na horyzoncie rysują dla mnie kolejne miesiące i lata w Arvato SCS.

Katarzyna Sołtysiak, Key Account Manager, w Arvato SCS od 2009 roku

Zostań członkiem naszego zespołu

 

Jesteś zainteresowany karierą w naszej firmie?

Znajdź ofertę pracy podobnie jak Kasia i aplikuj bezpośrednio do nas!

Zobacz nasze oferty pracy