Pracownicy magazynowi

Praca w naszych centrach dystrybucyjnych jest zróżnicowana i dynamiczna. Dzięki temu możemy stale pozyskiwać nowe umiejętności. Mamy poczucie misji realnie wpływając na los tysięcy przesyłek, które - dzięki naszej pracy - trafiają codziennie w ręce zadowolonych klientów.
Każdego dnia wysyłamy pozytywne emocje! :-).

W naszych strukturach zatrudniamy między innymi pracowników kompletacji, wykwalifikowanych operatorów wózków widłowych oraz operatorów systemów magazynowych - dzięki nim nasi klienci zawsze otrzymują przesyłki na czas. Zostań częścią społeczności Arvato Supply Chain Solutions
w Polsce - poznaj procesy logistyczne, dziel się swoimi pomysłami i rozwijaj się razem z nami.

Chcesz dołączyć do globalnego lidera w zarządzaniu łańcuchem dostaw?

Wybierz najlepszą ścieżkę dla siebie

Fashion

Współpracując z nami możesz skorzystać z naszego wieloletniego doświadczenia w branży fashion. Znamy się na tym i wiele możesz się u nas nauczyć. Wysyłamy ubrania oraz akcesoria renomowanych marek do klientów w 22 krajach będących miłośnikami mody. Nasze paczki nie są ciężkie, a dzięki pracy w branży fashion mamy szansę poznawać najnowsze trendy.

Nasze lokalizacje
Łódź: Stryków
Poznań: Komorniki, Plewiska

Zobacz oferty pracy
Beauty

Oferujemy kompleksowe rozwiązania logistyczne dla znanych marek kosmetycznych i lifestylowych. Na co dzień wysyłamy artykuły drogeryjne takie, jak perfumy, kremy, materiały higieniczne i wiele więcej. Dbamy o to, by nasi odbiorcy mogli cieszyć się swoimi ulubionymi kosmetykami wtedy, kiedy tego potrzebują.

Nasza lokalizacja
Warszawa: Błonie, Pruszków

Zobacz oferty pracy
High-tech

Oferujemy rozwiązania logistyczne dla branży elektroniki użytkowej (high-tech). Obsługujemy wiele światowych i znanych marek, mając możliwość śledzenia aktualnych nowinek technologicznych.

Nasza lokalizacja
Poznań: Żerniki

Zobacz oferty pracy
Healthcare

Wspieramy wszelkie działania, aby móc zapewnić pacjentom dostęp do leków i wyrobów medycznych. Zapewniamy wysyłkę produktów leczniczych na całym świecie do szpitali, aptek oraz hurtowni farmaceutycznych. To duża odpowiedzialność, swoista misja, bo wiemy jak ważne zadania realizujemy każdego dnia.

Nasza lokalizacja
Warszawa: Błonie

Zobacz oferty pracy