Co robimy

Zintegrowanie rozwiązania dla branż zorientowanych na klienta końcowego

Jesteśmy znacznie więcej niż tradycyjnym dostawcą usług logistycznych. Koncentrujemy się na branżach zorientowanych na klienta końcowego, takich jak fashion, beauty czy branża hightech. Do naszych klientów podchodzimy kompleksowo: oprócz zwykłych usług logistycznych, takich jak magazynowanie, pakowanie produktów czy zarządzanie transportem, rozwijamy i obsługujemy złożone łańcuchy dostaw, globalne platformy e-commerce oraz rozwijamy omnichannel. Opieramy się na inteligentnych rozwiązaniach informatycznych i innowacyjnych technologiach.

Nasze usługi mają budowę modułową. W zależności od wymagań klientów opracowujemy indywidualne rozwiązania"szyte na miarę".

 

 

Klient w centrum uwagi

Klienci entuzjastycznej podchodzą do zakupów, tam gdzie tworzone są relacje pozytywne relacje na lini sprzedawca-klient. Jesteśmy firmą zorientowaną na klienta końcowego ze względu na naszą wieloletnią współpracę z różnych sektorami branż. Rozumiemy potrzeby klientów, a skupianie się na nich jest naszą naczelną zasadą praktyki biznesowej. Wierzymy, że nasze rozwiązania logistyczne oraz koncepcje omnichannel mają na celu zaspokojenie potrzeb klientów i zapewnienie satysfakcji zakupowych. Nasze usługi są skalowane, elastycznie, wydaje i zoptymalizowane pod względem kosztów. W związku z tym masz pewność, że Twoje paczki zawsze dotrą do celu.