Kim jesteśmy

Twoja misja jest naszą misją

Arvato Supply Chain Solutions jest wiodącym na świecie dostawcą rozwiązań typu order-to-cash dla branż zorientowanych na klienta końcowego. Pracując w 96 lokalizacjach w 17 krajach, tworzymy innowacyjne, dopasowane rozwiązania dla naszych klientów. Wiele znanych i odnoszących sukcesy firm zależy od Arvato. Dla naszych ponad 17 000 pracowników jest to zarówno codzienne wyzwanie, jak i motywacja, ponieważ naszą wspólną wizją jest stanie się międzynarodową firmą zarządzającą łańcuchem dostaw z największym naciskiem na klienta i najlepszą wiedzą informatyczną. Pomagamy naszym klientom rozwijać ich biznes, rozwijać ich markę i tym samym przenosić ich na wyższy poziom. Nasza pasja do zarządzania i przekształcania złożonych procesów w całym łańcuchu dostaw, nasza znacząca wiedza rynkowa i know-how w zakresie IT stanowią podstawę naszego sukcesu i sukcesu naszych klientów.

Wierzymy, że nasze rozwiązania są dostosowane do zmieniającego się rynku i spełniają wymagania klientów z różnych branż. Nasze zespoły są specjalistami w poszczególnych dziedzinach, są dobrze zorientowani w specyfice danej branży i mają ogromne doświadczenie zawodowe poparte kilkuset wdrożeniami.

Ponad 500 klientów korzysta z naszych usług. Są w nich liderzy światowego rynku, firmy z listy Fortune 500, a także inne uznane i rozwijające się marki.

Jesteśmy specjalistami zorientowanymi na klienta, a w naszych branżach działamy od lat. Nasze rozwiązania są bardzo wydajne, skalowane i dostosowane do zmieniających się warunków rynkowych. Przede wszystkim rozumiemy naszych klientów oraz ich klientów końcowych.

> 2,5 miliona m2

Powierzchni magazynowej

> 100 milionów

przesyłek i zwrotów rocznie

17.000

pracowników

96 lokalizacji

na świecie

> 200

Sklepów internetowych

> 500

zadowolonych klientów

Zapewniamy najszybszą możliwą dostawę Twojego produktu

Świadomość, że każdy klient jest ważny powoduje, że naszym głównym zadaniem jest dbanie o satysfakcję klienta końcowego - jest to zakorzenione w naszym DNA, jako dostawcy usług. Ponieważ jesteśmy blisko naszych klientów, łatwiej jest nam opracowywać rozwiązania dostosowwywane do ich potrzeb. Zapewniamy tradycyjne rozwiązania logistyczne i transportowe, lecz także realizujemy złożone strategie łańcucha dostaw, a nawet budujemy koncepcje wirtualnych punktów sprzedaży.Kładziemy szczególny nacisk na takie aspekty, jak globalna dostępność, realizacja multichannel, inteligentne rozwiązania IT, analiza danych, a także integracja innowacyjnych technologii.

O Arvato

Arvato jest międzynarodową firmą usługową i jednym z ośmiu oddziałów Bertelsmann SE & Co. KGaA. Oddział ten obejmuje następujące grupy rozwiązań: Arvato Financial Solutions, Arvato Supply Chain Solutions i Arvato Systems oraz grupę firm Majorel, w której Bertelsmann posiada 50 procent udziałów.

W grupie Bertelsmann pracuje 165.000 pracowników w 50 krajach na całym świecie. 

Z portfolio rozwiązań Arvato korzystają znane na całym świecie firmy z różnych branż - od dostawców usług telekomunikacyjnych i energetycznych po banki i firmy ubezpieczeniowe, e-commerce, IT i dostawców Internetu.

Uwaga: jako część Bertelsmann SE & Co. KGaA, Arvato nie publikuje oddzielnego raportu spółki. Dlatego poniżej znajdą Państwo tylko raporty firmy Bertelsmann.

Raporty Bertelsmann