Logistyka sklepów internetowych - Fulfillment

Arvato Fulfillment - logistyka sklepów internetowych

Nasze rozwiązania logistyczne dla e-commerce są efektywne, zintegrowane, skalowalne i zawsze maksymalnie ukierunkowane na klienta. Arvato obsługuje wszystkie kanały dystrybucji sklepów internetowych, oferując zintegrowane rozwiązania dla e-commerce, wraz z obsługą omnichannel w sektorze logistyki B2C. Przejrzyste procesy zamówień i wysyłki, elastyczne formy płatności i dostaw oraz bezproblemowe zwroty sprawią, że zakupy będą dla klienta prawdziwą przyjemnością.

Kompleksowa obsługa sklepu internetowego

Fulfillment, to zestaw usług logistycznych niezbędnych do kompleksowej obsługi Twojego sklepu internetowego:

- Przyjęcie towaru
- Magazynowanie
- Pick & Pack
- Zwroty
- VAS
- Zarządzanie transportem

Dlaczego logistyka od Arvato Supply Chain Solutions?

Najważniejszym wyznacznikiem dobrego działania magazynu sklepu internetowego jest jego skuteczność, rozumiana jako ilość i jakość zrealizowanych zleceń. Rolą dobrze działającej logistyki e-commerce jest zagwarantowanie terminowej dostawy do klienta wymaga umiejętności szybkiego reagowania oraz zintegrowanych procesów, zapewniających skrócony do minimum czas obsługi towaru w magazynie. Naszą pracę opieramy na bogatym doświadczeniu, a prowadzone procesy magazynowe odpowiadają na aktualne potrzeby naszych klientów i są dostosowane do wymagań związanych z daną branżą. 

Posiadając 85 lokalizacji w ponad 20 krajach Arvato Supply Chain Solutions może zaoferować swoim klientom globalną obsługę logistyczną dla ich produktów.  Wszystkie lokalizacje są zarządzane bezpośrednio przez naszych pracowników, co daje pełną kontrolę nad pracą magazynów.  Wiedza ekspercka w segmencie B2B i B2C pozwala na bezproblemowe wykonanie różnorodnych usług. Niezależnie od kraju jesteśmy w stanie wysyłać zarówno palety, jak i paczki dla odbiorcy końcowego. Naszych klientów wspieramy również w procesach omnichannel, takich jak zamówienia online z odbiorem w sklepie stacjonarnym, sprawdzanie dostępności w sklepie stacjonarnym czy też zwrot w sklepie stacjonarnym.

Z uwagi na stale rosnące wymagania klientów końcowych naszą podstawową ofertę usług magazynowych rozszerzyliśmy o usługi dodatkowe (VAS). Aby zagwarantować szybką, ponowną dostępność zwróconych produktów w procesie sprzedaży, oferujemy naszym klientom kompleksową obsługę zwrotów. Integrujemy internetowe narzędzia samoobsługowe w celu obniżenia wskaźnika zwrotów oraz przeprowadzamy kontrole i drobne naprawy zwracanych produktów

Poznaj usługi logistyczne dla obsługi e-sklepu

Odkryj nasze rozwiązania branżowe

Masz pytania?

Arvato Supply Chain Solutions | Poland

Dział sprzedaży