Order-to-Cash

Zarządzanie zamówieniami, obsługą klienta oraz płatnościami

Czym na większej ilości rynków działa Twoja firma, tym bardziej skomplikowany jest łańcuch dostaw oraz rozwiązania e-commerce. Płynny przepływ towarów pomiędzy różnymi krajami jest dla nas głównym celem. Wszystkie powiązane ze sobą procesy muszą działać sprawnie, a dodatkowo trzeba wziąć pod uwagę zwyczaje i specyfikę danego kraju za względu na przepisy prawne i celne.

Arvato Supply Chain Solutions zapewnia kompleksowe obsługę łańcucha dostaw i rozwiązań e-commerce.

Dzięki naszym centralnym systemom obejmujących całą ścieżkę fakturowania  i płatności od utworzenia faktury, oceny ryzyka, zarządzanie wierzytelnościami, po upomnienia i windykację. Wielojęzyczne zespoły obsługi klienta zajmujące się komunikacją: od przyjmowania zamówień, przez zarządzanie zwrotami, do fakturowania i windykacji. Nasi specjaliści przeszkoleni są w ramach regulacji prawnych na poziomie międzynarodowym oraz lokalnym.

Nasze systemy zarządzania zamówieniami rejestrują i analizują w czasie rzeczywistym dane klientów pochodzące ze wszystkich kanałów. Dzięki temu, wszystkie nasze dane są aktualne i stanowią bezpieczną podstawę do podejmowania prawidłowych decyzji biznesowych.

Dostarczamy kompleksowe rozwiązania, dzięki czemu procesy są bardziej wydajne i przyjazne klientom, również tym końcowym. Dzięki współpracy z nami możesz skoncentrować się na swojej podstawowej działalności.

Nasze rozwiązania:

Nasze branże strategiczne

Masz pytania?

Arvato Supply Chain Solutions | Poland

Dział sprzedaży