Rozwiązania IT

Rozwiązania IT zwiększające wydajność łańcucha dostaw

Wiele firm chce poszerzyć zakres usług, które oferują swoim klientom,  jednocześnie zmniejszać koszty i podnosić efektywność. Elastyczne, skalowalne i szybkie łańcuchy dostaw oraz modele e-commerce odgrywają tutaj dużą rolę.

Analiza danych big data, zrobotyzowana automatyzacja procesów (RPA), zintegrowane rozwiązania IT, sztuczna inteligencja (AI) i rozszerzona rzeczywistość (VR) oferują osobom odpowiedzialnym za łańcuch dostaw całkowicie nowe szanse i możliwości. Jako jeden z wiodących światowych dostawców usług z zakresu łańcucha dostaw i obsługi e-commerce korzystamy z precyzyjnie dobranych systemów informatycznych i technologii, aby tworzyć i dostarczać wysoce wydajne rozwiązania.

Polegamy na centralnej infrastrukturze IT, która umożliwia nam integrację wielu różnych systemów i autonomicznych aplikacji z posiadaną platformą. Zmniejsza to liczbę interfejsów i sprzyja efektywności łańcucha dostaw, a także zapewnia płynną integrację procesów w cyklu order-to-cash.

 

Ale to nie wszystko — stosujemy też nowoczesne raportowanie połączone z pogłębioną analizą. W wyniku czego nasi klienci otrzymują wartościowe informacje, które ułatwiają planowanie i pomagają lepiej zrozumieć ich klientów. To oznacza, że możliwości firmy nie ograniczają się już wyłącznie do reagowania, ale obejmują również działania proaktywne . Korzystamy z tych kompetencji, aby stale optymalizować własne procesy, między innymi w takiej dziedzinie jak: zarządzanie magazynem, e-commerce czy obsługa zwrotów.

Arvato SCM Solutions korzysta z wiodącej technologii automatyzacji, aby zwiększać produktywność i szybkość działania, zarazem zmniejszając koszty. Od aplikacji w chmurze przez innowacyjne rozwiązania z zakresu robotyki po rozszerzoną rzeczywistość — poszukujemy, projektujemy i wdrażamy właściwe rozwiązania technologiczne odpowiadające potrzebom naszych klientów.

 

Nasze rozwiązania

Branże strategiczne

Masz pytania?

Arvato Supply Chain Solutions | Poland

Dział sprzedaży