Beata

Swoją pracę w Arvato Supply Chain Solutions zaczęłam w Dortmundzie w 2015 roku na stanowisku pracownika magazynowego. W 2016 roku otrzymałam propozycję objęcia stanowiska pracownika wspierającego procesy operacyjne. Wtedy spotkałam się nie tylko z ciepłym przyjęciem, ale również z ogromnym wsparciem na każdym etapie całego procesu szkoleniowego. Uznanie moich umiejętności oraz dotychczasowego doświadczenia, przy równoczesnym stworzeniu warunków do ich dalszego rozwoju, wywarło na mnie ogromne wrażenie, które zaowocowało chęcią dalszej współpracy.

Po powrocie do Polski w 2018 roku, kontynuowałam swoją pracę w Centrum Dystrybucyjnym Arvato SCS w Żernikach, obejmując stanowisko SAP Key User’a. To tutaj zaczęła się moja największa przygoda, w trakcie której miałam możliwość uczestniczenia w wielu projektach związanych z zajmowanym stanowiskiem. Stały kontakt z wieloma kreatywnymi, pełnymi pasji ludźmi, z którymi mogłam wymieniać się spostrzeżeniami i doświadczeniem sprawił, że był to czas, który w realny sposób wpłynął na dalszą specjalizację moich umiejętności zawodowych.

W chwili obecnej, pełnię w Arvato SCS funkcję Analityka Operacji Magazynowych, którego obowiązki każdego dnia realizuję z uśmiechem, gdyż są one w pełni spójne ze zdobytymi kompetencjami, jak również z moimi zawodowymi zainteresowaniami.

Praca w Arvato SCS, to coś więcej niż tylko wynikające z niej obowiązki – to przede wszystkim ciągły rozwój i poszerzanie swoich horyzontów, nie tylko zawodowych, ale także osobistych.  

Beata , Analityk Operacji Magazynowych, w Arvato SCS od lipca 2018 roku

Zostań członkiem naszego zespołu

 

Jesteś zainteresowany karierą w naszej firmie?

Znajdź ofertę pracy podobnie jak Beata i aplikuj bezpośrednio do nas!

Zobacz nasze oferty pracy