Krzysztof

Swoją przygodę z Arvato Supply Chain Solutions w Polsce rozpocząłem od stanowiska Młodszego Specjalisty ds. Controllingu. Już na samym początku zostałem wdrożony w ciekawe i różnorodne zadania, które pozwoliły mi na właściwe zrozumienie nowej roli i stojących przede mną wyzwań. Pierwsze miesiące mojej pracy upewniły mnie w przekonaniu, że to właśnie controlling jest obszarem, z którym chciałbym związać przyszłość zawodową na najbliższe lata.

Arvato SCS to przede wszystkim możliwość współpracy ze wspaniałymi ludźmi. Już na etapie rekrutacji czułem, że jest to miejsce, w którym praca to nie tylko zadania, ale również świetna atmosfera. Od samego początku wiedziałem, że mogę liczyć na wsparcie mojego zespołu we wszystkich kwestiach.

Jako osoba będąca na początku kariery zawodowej cieszę się, że poprzez moje codzienne zadania mogę stale podnosić moje kompetencje. Ponadto jestem zadowolony, że nasza firma jest otwarta na inicjatywy Pracowników oraz ich rozwój. W ostatnim czasie dołączyłem do programu stypendialnego Udacity Tech Scholarship Program, z którym wiążę duże nadzieje na pogłębienie moich dotychczasowych umiejętności.

Krzysztof, Specjalista ds. Controllingu, w Arvato od kwietnia 2019

Zostań członkiem naszego zespołu

 

Jesteś zainteresowany karierą w naszej firmie?

Znajdź ofertę pracy podobnie jak Krzysztof i aplikuj bezpośrednio do nas!

Zobacz nasze oferty pracy